Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Веган смачно, веган швидко!
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 12:00–18:00

Нд: Вихідний! 

0
Веган кошик

Genius Nutrition

Genius Nutrition була заснована у 2016 році в Європейському Союзі з метою об'єднати всі найкращі європейські технології у бренд харчових добавок преміум-класу. Бренд Genius Nutrition є поєднанням науки, кращих європейських технологій, інгредієнтів та інновацій, а також високоякісних продуктів преміум-класу.

Технологі Genius Nutrition дотримуються низки принципів, які є основою нашого бренду:

Високоякісна сировина та інгредієнти
Ми розуміємо, що лише найкраща формула дає найкращі результати. Інновації у світі харчових технологій – наш пріоритет. Рецептури Genius Nutrition засновані лише на найкращих інгредієнтах із синергічною дією. Ми постійно досліджуємо та аналізуємо сучасні методи одержання біодоступних активних інгредієнтів, здатних ефективно викликати специфічні фізіологічні ефекти. Ми приділяємо особливу увагу природним джерелам, оскільки вважаємо, що природа має величезний потенціал, який ще потрібно розкрити. Наші рослинні екстракти мають високу концентрацію та виняткову якість. Рослинний матеріал не є генетично модифікованим та не містить гербіцидів.

Всі продукти Genius Nutrition мають ліцензію на продаж у Європейському Союзі, Індії та країнах, що не входять до ЄС, та виробляються відповідно до широко визнаних стандартів якості (GMP) та безпеки харчових продуктів (HACCP). Ми також створили NANOPURE (внутрішню систему якості), що означає, що у всіх наших продуктах можна використовувати лише найчистіші сировинні інгредієнти.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.