Вітаємо в магазині Feel Power 100% vegan
Шлях нашої команди почався у 2022 році на 3 місяць повномаштабного вторгнення РФ. Не самий ідеальний час для початку нашої справи але ми вірили в нашу мету та що ми хочемо дати українцям. Не будемо поглиблюватись в початок нашого тернистого шляху але сказати, що він був легким- це нічого не сказати. Головна мета дати українцям якісний продукт, підтримати українську економіку.

 Наші рослинні протеїни мають: насичений смак, не містять цукру, виготовляються з сировини преміум якості, мають відмінну розчинність з рідиною, рівономірну текстуру, відмінний амінокислотний склад. Підходять веганам, вегетеріанцям, людям з непереносимістю лактози, людям які ведуть активний образ життя та тим хто дотримується посту.
 

 Три лінійки протеїнів:

  • Протеїнова суміш BLEND vegan protein до 75% білків: унверсальний протеїн (ізоляту сої, ізоляту гороху, очищений протеїн гарбуза, натуральний ароматизатор (Гуміарабік E414 з Австралійської акації, пектин E440, Мальтодекстрін), цукрозамінник (сукралоза Е955)  Цей протеїн найпопулярніший серед наших покупців.
  • Ізолят горохового протеїну pea protein isolate до 85% протеїну (ізольована форма білку з канадського гороху, натуральний ароматизатор (Гуміарабік E414 з Австралійської акації, пектин E440, Мальтодекстрін), цукрозамінник (сукралоза Е955) 
  • Ізолят соєвого протеїну soy protein isolate до 90% білків (ізольована форма білку з соєвих бобів, натуральний ароматизатор (Гуміарабік E414 з Австралійської акації, пектин E440, Мальтодекстрін), цукрозамінник (сукралоза Е955) 


 Також у магазині представлені рослинні добавки (вітаміни, мінерали, горіхові пасти, веган суміші, снеки, креатини, предтреники, протеїнові батончики, bcaa, сиропи, шейкери, пляшки) від офіціальних дистриб'юторів в Україні, всі продукти не містять тваринних компонентів.  


 Від передових брендів: BioTechUSAFeel PowerFiziGenius NutritionGoOn NutritionGreen DayIronFlexIronMaxxJNX SportsNOWOstroVitPower ProPuritan's PrideQUAMTRAXSanteScitec NutritionSolgarSporterTekmarTrec NutritionUZSPACEТОМAMIX™ NUTRITION

 

Будь екосвідомим переходь на рослинну сторону🌱