Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Веган смачно, веган швидко!
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 12:00–18:00

Нд: Вихідний! 

0
Веган кошик

Trec Nutrition

Історія фірми TREC NUTRITION нерозривно пов'язана зі Сполученими Штатами Америки, де в Нью-Йорку розташований офіс фірми, яка багато років займається торгівлею компонентами для добавок і речовин до них.
 
Продукти TREC NUTRITION постійно піддаються різним дослідженням. Позитивні результати цих досліджень та хороша репутація марки на ринку, краща гарантія якості та підстава для отримання фірмою різних сертифікатів, дипломів та інших нагород та відзнак.
     Продукція фірми TREC NUTRITION виробляється відповідно до вимог та стандартів сучасної біотехнології та спортивної медицини.
Фірма постійно співпрацює із найбільшими науковими центрами, такими як Медична Академія та Академія Фізичного Виховання.
    TREC NUTRITION запровадила та вдосконалює суворі закони GMP (GOOD MANUFACTURING PRACTICE) та GHP (GOOD HYGIEN PRACTICE).
   Для роботи на УКРАЇНІ були отримані сертифікати Мінздраву та УкрСЕПРО, для чого всі продукти пройшли необхідні серійні випробування. Кожні 3 місяці ми проводимо контрольні випробування в УкрСЕПРО, що підтверджує високу якість наших продуктів.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.